bilgi@sevim.av.tr
+90 212 275 85 95
+90 212 275 85 96

Bizi takip edin:

Kariyer

Hukuk Büromuzda çalışan herkese, mesleki gelişimlerinde ihtiyaç duydukları beceri, fırsat ve deneyimi sağlıyoruz. Görev ve sorumluluk alanları ne olursa olsun, stajyer, uzman, kıdemli avukat ya da destek hizmetleri, görevli herkese Sevim Hukuk Bürosu’nda ideal bir iş ortamında deneyim fırsatı sunuyoruz. Her bir avukatımızın mesleki ve kişisel potansiyelinin tam olarak açığa çıkması için ekibimize devamlı yatırım yapıyor ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmayı arzuluyoruz.

Sevim Hukuk Bürosu olarak, ofisimize veya internet sitemize yaptığınız ziyaretler sırasında, fiziksel veya çevrimiçi başvuru formları, yüz yüze görüşmeler ve benzeri sözlü, yazılı ya da elektronik vasıtalarla çeşitli kişisel verilerinizi toplamaktayız. Kişisel verilerinizi işleme kurallarımıza ilişkin detayların yer aldığı Gizlilik Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü bir kişi hakkında bize bilgi sağlamadan önce (örneğin referans olarak ismi yer alan kişinin iletişim bilgileri), söz konusu kişiyi KVKK kapsamında usulüne uygun olarak bilgilendirmeniz ve gerekiyorsa verilerinin işlemesi için rızasını almanız gerekmektedir.
Aşağıdaki linke tıklayarak gerekli bilgileri dolduracağınız form, yetkili kişilerin özel erişiminin sağlandığı bilgi@sevim.av.tr adresine iletilmektedir. Ofisimizde bulunan kadro ihtiyacına bağlı olarak özgeçmişinizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla tarafınıza en kısa sürede ulaşılmaktadır.

https://www.sevim.av.tr/wp-content/uploads/2020/07/lodego-2.png
Esentepe Mahallesi, İrfan Baştuğ Paşa Caddesi, No:8, Kat:3, D:21 İstanbul, Türkiye
+90 (212) 275 85 95
+90 (212) 275 85 96

Bizi takip edin:

LİNKLER

Aramalarınız, Sevim Hukuk Bürosu tarafından kalite standartları ve güvenlik için kayıt altına alınabilir.

© Sevim Hukuk Bürosu 2020